O nás

Hľadáte spoľahlivú firmu, ktorá vám zabezpečí omietky kvalitne a na úrovni? Potrebujete skúsených odborníkov na stavebné práce či murárske práce, no neviete, na koho sa  s dôverou obrátiť? Neváhajte a kontaktujte spoločnosť Bartox s.r.o. Radi a ochotne vám pomôžeme!

V oblasti zabezpečovania omietok podnikáme dlhé roky a za ten čas sme si získali množstvo spokojných zákazníkov z celého Slovenska. Naša bohatá prax v obore je zárukou kvalitne odvedenej práce a zodpovedného prístupu k vašej objednávke. Ponúkame vysokú kvalitu za prijateľné ceny! Využite naše služby aj vy a staňte sa verným klientom spoločnosti Bartox s.r.o. Sme vám k dispozícii v rámci celej Slovenskej republiky.

Bartox omeitkarske práce

Špecializujeme sa na remeselné práce, najmä omietky. Zabezpečíme vám profesionálne strojové omietky – či už sadrové, gletované alebo vápennocementové. Zavolajte nám a my vám ponúkneme kvalitné omietkárske práce, vďaka ktorým bude váš byť či rodinný dom vyzerať ako nový! Pracujeme vždy so snahou vyhovieť zákazníkovi a jeho požiadavkám čo najústretovejšie.

Kontaktujte nás

Máte záujem o naše omietky, murárske či stavebné práce? Neváhajte nás kontaktovať!

    Meno *

    E-mail *

    Predmet

    Ako vám môžeme pomôct?